Mikroautobusų remontas Vilniuje

Mikroautobusas Lietuvoje vis dar išlieka pati populiariausia transporto priemonė. Tai yra dėl savaime suprantamų priežasčių, jie yra didesni, galima pervežti didesnius krovinius, kurie netelpa į lengvąjį automobilį, sutalpinti daugiau keleivių. Mikroautobusai skirstomi į dvi kategorijas:

mikroautobusas
Krovininių ir i keleivinių  mikroautobusų remontas Vilniuje
  • Krovininiai mikroautobusai – Skirti kroviniams pervežti. Itin patogu, kai krovinys yra iki keletos palečių. Tuomet nereikia samdytis sunkiasvorio transporto.
  • Keleiviniai mikroautobusai – Skirti keleiviams pervežti. Juos plačiai naudoja tiek kelionėms į užsienį, tiek kelionėms Lietuvoje tarp miestų.

Mikroautobusai, nepriklausomai nuo jų kategorijas važiuoja per metus šimtus tūkstančių kilometrų ir daugiau. Tad natūralu, jog jiems reikalingas atitinkamas remontas ir priežiūra. Skiriasi tam tikri niuansai ir ypatybės, apie kurias norėsime pasikalbėti

 

Reikalinga speciali įranga bei technika

mikroautubusu remontas vilniuje

Dažnai sulaukiame skambučių su klausimais: “Ar remontuojate mikroautobusus? ; Kur atlikti mikroautobuso remontą Vilniuje“.  Šie klausimai populiarūs, kadangi jeigu autoservisas užsiima lengvųjų automobilių remontu, nereiškia, jog remontuoja ir mikroautobusus.

Edler Autoservisas Vilnius turi visą reikiamą įrangą, įrankius ir specialistus kurių gali prireikti bet kurio mikroautobuso remontui atlikti: Specialūs keltuvai, atitinkamos žinios ir įdirbis., bei neplanuotiems atvejams greitas dalių tiekimas. Juk mikroautobusas nuvažiuoja daug daugiau kilometrų jeigu lyginame su lengvuoju automobiliu.

Mikroautobusų remontas Vilniuje – svarba Jūsų verslui

Mūsų klientai  daugiausiai yra pervežimo paslaugas teikiančios įmonės. Jos turi didelius įsipareigojimus su klientais, jeigu norite, jog siuntos. ar kiti reisai nevėluotų turite pasirūpinti savo transporto priemonės tinkamu aptarnavimu iš anksto. Laiku keisti tepalus, reguliariai pasitikrinti važiuoklės būklę, padangas.  Tad šiuo atveju patariame žiūrėti į ilgalaikę perspektyvą, o ne vaikytis pigiausios kainos. Sutaupytas vienas, kitas euras pas savadarbius serviso meistrus gali kainuoti dideles baudas už įsipareigojimų nevykdymą.  O taip pat neretai reikia pertaisyti nekokybiškai atliktą remontą, šiuo atveju už remontą gali tekti mokėti net ir du kartus. Taip pat kyla grėsmė prarasti potencialius klientus.

Edler
Edler Autoservisas Vilnius jau spėjo tapti žinomu vardu dėl savo remonto kokybės paslaugų.

Patariame nerizikuoti,  rinktis tik tuos autoservisus, kurie turi savo vardą, gerus atsiliepimus tiek tarp žmonių, tiek internete. Besirinkdami autoservisą Vilniuje atkreipkite dėmesį – kokia įranga yra naudojama, ar patalpos yra reguliariai prižiūrimos ir atnaujinamos. Taip pat labai svarbus dalykas yra klientų aptarnavimas. Įsivaizduokite, jeigu užsiregistruojate į autoservisą ir žmogus, kuris priima užsakymą tiesiog jį pamiršta? Šiuo atveju Edler Autoservisas Vilnius garantuoja patikimumą. Pasirašome bendradarbiavimo sutartis.

edler servisas
Apie aukštą aptarnavimo lygį ir geras kainas, galite rasti daugybę informacijos.

Dažniausiai atliekamos  mikroautobusų remonto paslaugos ir detalūs aprašymai

 

Dažniausiai pasitaikantys auto markės, kuriuos remontuojame:

  • Mercedes – Sprinter ir Vario
  • Volkswagen  –  Crafter, Multivan, Caravele
  • Renault – Master ir Trafic
  • Opel – Vivaro
  • Peugeot – Boxer
  • Fiat  – Ducato
  • Nissan –  Primastar
  • Ford – Transit ir Tourneo

KONTAKTAI

Dunojaus g. 28, Vilnius