Turbinų Remontas Vilniuje

Tinkama transporto priemonės priežiūra gali užtikrinti, kad Jūsų automobilis visada veiks puikiai. Žinoma, kuo daugiau dėmesio jam skirsite – tuo funkcionaliau ir ilgiau be jokių gedimų jis Jums tarnaus. Viena lepesnių mašinos „vietų“, kuriai reikia skirti dėmesio ne tik esant gedimams, tačiau ir reguliariai – turbinos.

Turbinų remontas Vilniuje yra kiekvienos našios bei funkcionalios transporto priemonės dalis, kuri užtikrina, jog variklis veiks tinkamai. Visgi, būdamas labai svarbus – tuo pačiu jis gana lepus, tad natūralu, kad gedimai nėra labai reti. Kuo greičiau problemos bus mažinamos, šalinamos – tuo darbus bus greitesni ir pigiau Jums kainuos.

Turbinos nuotrauka
Turbokompresoriaus nuotrauka

Turbinų remontas Vilniuje – ką reikia žinoti ir kur kreiptis?

Turbinų remonto darbai prasideda turbokompresoriaus ardymu. Turbokompresorius turi būti ardomas labai kruopščiai ir laikantis tam tikros specifikos, tad darbus reikia palikti tik geriausiems savo sferos specialistams. Išardžius labai svarbūs valymo darbai, kurių metu pašalinamos rūdys, pridegę tepalai, žinoma, suodžiai bei kiti nešvarumai, kurių valymui yra naudojami specialūs valikliai. Tinkamai išvalius – kiekviena detalė yra vertinama, analizuojama – koks jos susidėvėjimo lygis ir kurias reikia tvarkyti, o gal ir keisti naujomis. Pertvarkius dalis – turbokompresoriaus rotarius yra iš naujo subalansuojamas naudojant specialią dinaminio balansavimo įrangą, kuri padeda pasiekti maksimalų tikslumą. Žinoma, baigus darbus kompresoriaus našumas yra patikrinamas.

Turbinų remonto metu naudojama speciali įranga, sistemos, kurios padeda ne tik tiksliai atlikti darbus, tačiau ir suteikti mūsų klientams greitas paslaugas. Kadangi naujo turbokompresorius pirkimas yra brangus (gali kainuoti net iki 1 000 eurų) – verta skirti dėmesio jo funkcionalumui reguliariai, atlikti diagnostines patikras, kurios leis pamatyti gedimus tada kol jie maži.

sugedusi turbina
Sugedusios turbinos dalies nuotrauka

Rekomenduojame rinktis profesionalius specialistus

Turbinų remontas Vilniuje taip pat dažniausiai, pagal auto poreikius, apima ir guolių keitimą, turbinos bei sparnuotės korekcijas, tarpiklių pakeitimus ir kitus darbus. Svarbu – ne tik tinkamas montavimas, tačiau ir geros kokybės dalys, kurios pasirenkama pritaikant prie esamos auto turbinos. Jokiu būdu nebandykite tvarkyti jų pats, kadangi taip galima padaryti dar daugiau žalos, kurios tvarkymas ne tik brangus, tačiau ir ne visada įmanomas.

Edler
Autoservisas Vilniuje

Mūsų tikslas yra pasiūlyti Jums geriausios kokybės paslaugas už prieinamą kainą. Tai leis būti ramiu, jog automobilis nekels jokių trikdžių ir garantuos saugias keliones.

KONTAKTAI

Dunojaus g. 28, Vilnius