Kėbulo remontas Vilniuje

Net ir nedideliuose eismo įvykiuose gali būti apgadinamas kėbulas, kuris vėliau trikdys mašinos funkcionalumą ir tuo pačiu sumažins jos saugumą kelyje. Natūralu, kad ne tik po avarijos, tačiau ir be jokios priežasties, reguliariai, reikalingas kėbulo remontas Vilniuje  kurį reikia palikti geriausiems savo sferos specialistams.

Kėbulų tipai

Mūsų komanda tvarko bet kokio tipo kėbulus, tad susisiekite, kad ir kokia yra Jūsų transporto priemonė. Gal tai yra hečbekas, o gal kupė? Gali būti ir kabrioletas, limuzinas, sedanas, žinoma, pikapas, universalas bei daugelis kitų modelių, kurie rieda mūsų šalies gatvėmis. Tvarkome ir kiek neįprastesnių modelių kėbulus, kurie yra retesni. Pavyzdžiui, targa. Tai yra automobiliai su nuimamu stogu. Berkubeta yra sportinės transporto priemonės kėbulo dalis. Tai yra mašina, kurioje dažniausiai yra tik dvi sėdimos vietos. Galimas ir hardtop. Tai yra kėbulas, kuris turi keletą stogų. Raneboutas yra senovinis automobilis, kuris turi vieną sėdynių eilę. Na, ir daugelis kitų kėbulo tipų, kurie gerų meistrų rankose esant bet kokiam defektui tikrai bus sutvarkyti greitai bei ilgam laikui.

 Kėbulo gedimai

Kaip jau minėjome, dažniausiai kėbulo remontas Vilniuje reikalingas po autoįvykių. Perdažymo dažnai aktualūs tikrai ne tik tada, kai autoįvykis yra didelis. Net ir mažas gali tiek vizualiai, tiek estetiškai sugadinti transporto priemonę.

Nors šiuolaikinės transporto priemonės yra gana lengvos bei manevringos, tad tai padeda išvengti didelių mašinos pažeidimų avarijos metu, visgi, net ir esant mažam kėbulo remontui – jis turi būti tvarkomas specialistų.

Kėbulo remontas Vilniuje dažniausiai apima šias paslaugas:

  1.     Pažeistos kėbulo geometrijos atstatymo darbai.
  2.     Kėbulo paruošimas dažymui bei atliekami paties dažymo darbai.
  3.     Labiausiai tinkamų dažų pasirinkimas. Žinoma, tokių, kurie atitinka visą transporto priemonės spalvą (jeigu yra dažoma tik tam tikra automobilio dalis).
  4.     Taip pat remonto metu ir prieš dažant yra atliekamas automobilio išardymas. Tai yra detalus darbas, kuris reikalauja profesionalumo.
  5.     Kėbulo surinkimo darbai.

Kodėl mes?

Edler komandoje dirba patys geriausi specialistai, kurie kasdien stengiasi savo klientams pasiūlyti ne tik profesionalias, tačiau taip pat ir greitas paslaugas. Mes suprantame, kad gyvenimas be mašinos, kol ji yra servise, labai apsunkina kasdienybę.  Juk mašina yra reikalinga ne tik pramogoms, tačiau taip pat ir darbui. Norisi, kad servise ji būtų kuo trumpiau, tačiau bet kokie defektai būtų sutvarkyti profesionaliai. Mūsų komanda – tai Jums gali užtikrinti. Taip pat darbų metu naudojame geros kokybės medžiagas, kurios garantuoja ne tik gerą, tačiau ir ilgalaikė efektą. O jeigu Mūsų klientams kyla klausimai, kurie yra susiję su kėbulo remonto bei dažymo darbais –  mes visada labai maloniai konsultuojame, kadangi sutinkame, kad suprasti atliekų darbų procesą yra labai svarbu.

Kiek kainuoja kėbulo remontas?

Kėbulo remonto darbų kaina priklauso nuo to – kokius tiksliai darbus reikia atlikti. Tai yra, kokie gedimai, taip pat – kiek mašinos reikia perdažyti: visą, ar tik jos dalį. Kainas galite rasti mūsų puslapyje, tačiau jeigu norite sužinoti tikslesnius kainoraščius, tokiu atveju siūlome susisiekti asmeniškai su mūsų specialistais, kurie teikia nemokamas ir labai išsamias konsultacijas. Kuo daugiau žinosite, esame tikri, kad tuo Jums bus geriau suprasti – kodėl tai yra būtina paslauga ir kaip greitai bei profesionaliai ji gali būti atliekama.

Mes norime pasirūpinti Jūsų transporto priemone, tad suteikite mums tokią galimybę.

Edler

KONTAKTAI

Dunojaus g. 28, Vilnius