Autoservisai Vilniuje. Kaip išsirinkti?

Autoservisai Vilniuje. Į ką reiktų atsižvelgti renkantis servisą?

Nepriklausomai nuo Jūsų automobilio amžiaus, ridos ir tipo visiems prireikia apsilankymo autoservise. Ar tai būtų padangų montavimas, važiuoklės remonto darbai, tepalų keitimas, profilaktiniai patikrinimai, ar diagnostika, ar automobilio paruošimas tech. apžiūrai. Laiku pastebėti ir ištaisyti gedimai sutaupo netik Jūsų laiką ir pinigus, tačiau ir suteikia neįkainojamą dalyką – saugumą. Paieškoje įvedus autoservisai Vilniuje, pamatysime be galo daug įvairiausių variantų, tad kaip nepasimesti? Renkamės Edler autoservisą.

Patogi serviso vieta

Autoserviso lokacija Vilniuje yra vienas svarbiausių faktorių. Kartais dirbant vienam Vilniaus miesto gale, pervažiuoti į kitą miesto galą, kad sutaupyti keliasdešimt eurų gali atnešti didelių nepatogumų.  O dar blogiau, kuomet pasitaiko smulkūs, tačiau periodiški remontai kaip žibintų reguliavimas, lempučių keitimas, ar kitos smulkmenos. Sugaištama daug laiko stovint automobilių spūstyse, tai ypač svarbu, jei norite automobilį pasiimti po darbo valandų. Neradus kolegų kas pavežtų gali tekti naudotis nepigiomis taksi paslaugomis.  Serviso lokacija tampa nesvarbi, kai turite labai specifinį (egzotinį) automobilį ir nebeturite iš ko rinktis.
Autoservisai Vilniuje

Patikimumas

Kaip ir visose paslaugų srityse žmonės nori patikimumo, jog darbai būtų atliekami profesionaliai ir  klientas galėtų nesijaudinti dėl suteikiamų paslaugų kokybės, ar saugumo kelyje. Patariame rinktis tik oficialų servisą, kuris turi reikalingus serfikatus, yra oficialus detalių atstovas ir beabėjo išrašo sąskaitas faktūras ir detaliai parodo, kiek kainavo paslauga, kiek pati auto dalis. Į patikimumo sąvoką taip pat įeina aiškus kainoraštis prieš pradedant remonto darbus. Jeigu reikia atlikti ką nors papildomo, apie tai nedelsiant informuojamas klientas.

Atsiliepimai, autoservisai Vilniuje

edler servisas

Rekomenduojame pasinaudoti Google rašomais atsiliepimais, ar pasiklausti draugų bei pažįstamų. Vienas iš populiarėjančių metodu tai klausti facebook specializuotose grupėse, kur renkasi entuziastai. Tarkime kaip pvz paimkime BMW  perku-parduodu grupėse. Beveik kiekvienas automobilis turi savo specializuotą grupę, kur galite rasti naudingos informacijos apie remonto kainas, detales, žinodami darbų ir detalių kainas nepermokėsite už dalis.

Profesionalumas, autoservisai Vilniuje

Tai susideda iš daugelio dalykų visumos:

  1. Tai yra bendravimas su klientais, jų išsiklausymas, patarimai kurie suteikia pridetinę vertę. Greitas problemų išsprendimas, jog klientui nereikėtų laukti savaičių savaitėmis, kad būtų atliekami paprasčiausi darbai.
  2. Profesionalus ir rimtas servisas turi turėti savo auto dalių parduotuvę su greitu dalių tiekimu ir plačiu asortimentu.
  3. Tvarka ir švara. Tvarkingai sudėlioti švarūs įrankiai, ir prižiūrimos patalpos yra viena iš profesionalumo vizitinių kortelių.
  4. Kokybė. Juk nė vienas klientas nenori tikrinti ir prižiūrėti automobilių serviso darbuotojų darbą, o ypač pirštu rodyti neatliktus, arba nebaigtus atlikti darbus. Rinkitės profesionalus.
Edler autoservise visuomet Jūsų laukia švarios patalpos, kompetetingi meistrai, bei aukštas aptarnavimo lygis.

Kainos ir kokybės santykis

Rinkdamiesi servisą turėtumėte atkreipti dėmesį į paslaugų ir detalių kainas bei kokybės santykį. Servisus reiktų lyginti su to pačio lygio servisais, taip pat ir detales su panašaus lygio detalėmis. Kaip pvz galime paimti mažą garažiuką Naujininkuose, kur dirba savamoksliai meistrai studentai ir EDLER gerai žinomas  profesionalus Autoservisas Vilniuje.  Galbūt garažiukas galės pasiūlyti konkurencingesnę remonto ar dalių kainą, tačiau po tokių meistrų kartais reikia perdarinėti visus remonto darbus   iš naujo, o tai kainuoja daug laiko ir pinigų. Atkreipkite dėmesį, jog kai kurie servisai norint sutaupyti pinigų trumpuoju periodu, deda pigiausias dalis, o ko pasekoje jos greičiau susidėvi. Kaip sakoma skupus moka du kartus. Darbų kainas galite pasilyginti čia

 

KONTAKTAI

Dunojaus g. 28, Vilnius

Mes youtube: