EGR ir DPF išjungimas Vilniuje

Kuo daugiau transporto priemonių yra pasaulyje – tuo žmonių gyvenimo kokybė, tikėtina, yra geresnė. Visgi, tuo pačiu didesnis transporto priemonių kiekis lemia ir didesnį kietųjų dalelių tankumą ore. Siekiant, kad jų būtų kuo mažiau – transporto priemonėse montuojami katalizatoriai arba dar geriau – DPF filtrai (Diesel Particulater Filter).

dpf filtras

Ši sistema buvo pradėta montuoti transporto priemonėse vos nuo 2004-ųjų metų, tačiau šiuolaikinis automobilis be šios įrangos – sunkiai įsivaizduojamas.

Žinoma, bet kokia sistema genda, tad DPF filtrai yra ne išimtis. Jų funkcionavimo laiko tarpas siekia apie 120 tūkst. kilometrų ir specialūs davikliai fiksuoja filtro užsikimšimo lygį. Sugedus, žinoma, reikalingas filtro išjungimas, konstrukcijos, kadangi jis nebeatlieka jam paskirtos funkcijos. Tiesa, po kelių filtrų regeneracijų reikalingas jo keitimas nauju, tad pirmiausia – EGR ir DPF išjugimas.

Nors gali atrodyti, kad išjungimas yra greitas ir paprastas darbas, deja, labai dažnai šį procesą atlikę nepatyrę meistrai – padaro automobiliui dar daugiau gedimų. Dažniausiai problemos sukuriamos todėl, kad išjungimui naudojamos prastos kokybės įrangos, kurios primityviai atlieka šį darbą. Visgi, automobilio sistema nemeta klaidos, o DPF filtro gedimą signalizuojantys ženklai – dingsta. Ištrynus diagnostikos kodus – problema nedingsta, tad labai svarbu, kad viskas būtų atlikta taip, kaip reikia. Netinkamas išjungimas gali sukelti labai didelius ir brangiai kainuojančius gedimus, kurie „privers“ Jus sutvarkyti ne tik filtrą,  tačiau ir kitas jo sukeltas problemas automobiliui. Galiausiai, EGR/DPF išjungimas turi būti atliktas tinkamai ir dėl to, kad blogas išjungimas gali sutrikdyti transporto priemonės veiklą, jis važiuoja prastai, o servisuose dažniausiai nerandamas gedimas. Taip galiausiai išleidžiama daug pinigų bei laiko ieškant gedimų, kurių galima buvo išvengti.

egr ir dpf

EGR IR DPF IŠJUNGIMAS VILNIUJE

Mūsų siūlomos paslaugos, esame tikri, atitinka net ir pačių išrankiausių klientų poreikius. Užtikriname, kad darbų metu naudojame geriausios kokybės programinę įrangą, kuri padės pasiekti didžiausią tikslumą ir tuo pačiu užtikrinti, kad Jūsų mašina ir toliau veiks nepriekaištingai. Taip pat orientuojamės į skubius darbus, tad jeigu reikalingas greitas EGR/DPF išjungimas – visada galite su mumis susisiekti ir esame tikri, kad galėsime Jums padėti. Pateiksime geriausią kainą.

Edler

KONTAKTAI

Dunojaus g. 28, Vilnius