Auto kondicionierių remontas Vilniuje

Automobilių kondicionierių remontas ir pildymas

kondicionierius

Nelaukite šiltojo metų laiko, kol kondicionierius transporto priemonėse bus gyvybiškai svarbus. Kuo anksčiau pasirūpinkite sistemomis, kurios kaitromis dienomis ne tik suteikia važiavimui daugiau komforto, tačiau ir prisideda prie Jūsų sveikatos. Juk kai mašinoje kaitru – dažnai pradeda skaudėti galvą, kai kuriems blogėja rega, o tai – nesaugus važiavimas už kurio kokybę atsakingas esame kiekvienas iš mūsų. O kaip atskirti kad kondicionierius yra sugedęs – skaitykite čia

Auto kondicionierių pildymas: greitai, kokybiškai, pigiai

Jeigu Jums reikalinga kondicionieriaus papildymo paslauga – kviečiame kreiptis į mus. edler.lt jau ne vienerius metu specializuojasi automobilių kondicionierių pildymo paslaugose, tad darbus ne tik atlieka greitai, tačiau ir užtikrina geriausią kokybę, kuri leis Jums kaitriomis vasaros dienomis nesukti galvos dėl kaitros. Norėsis būti mašinoje kuo ilgiau, kadangi būtent čia bus geriausiai Jūsų poreikius atitinkantis mikroklimatas.

Sistemai papildyti naudojama tik patikimų prekinių vardų įranga, kuri užtikrina sklandų bei profesionalų darbą. Mums svarbiausia ne tik atlikti pildymo darbus, tačiau ir juos įgyvendinti remiantis tiksliai gamintojo pateiktomis gairėmis. Smulkmeniškumas yra labai svarbus, kadangi jis padeda ne tik tuo metu pasirūpinti mašinos kondicionavimo sistemomis, tačiau tai  pat ir būti ramiu, kad įranga veiks ilgai bei funkcionaliai. Mūsų specialistai gali didžiuotis ilgamete patirtimi, kuri nudžiugins Jus nuostabia vėsa mašinoje net ir tada, kai lauke yra labai kaitru.

automobilių remontas Vilniuje
Automobilių remontas Vilniuje – Edler autoservisas

Kondicionierių remontas Vilniuje

Kokybiška apžiūra leidžia mums ne tik suteikti funkcionalias įrangos pildymo paslaugas, tačiau ir pasirūpinti, kad sistemos gedimai būtų kuo retesni. Visgi, net ir reguliariai tikrinant įrangas, deja, ilgainiui gedimai pasitaiko. Mūsų teikiamos kondicionieriaus remonto paslaugos, esant bet kokiems gedimams, liks tik kaip nemalonus atsiminimas.

Pirmiausia dažnai tikrinamas sistemos sandarumas, kadangi būtent jis dažniausiai ir sukelia gedimus. Taip pat kondicionierių remontas Vilniuje apima ir kondensatoriaus gedimus, dažnai – kondicionieriaus radiatoriaus, galiausiai, kompresoriaus veleno riebokšlio problemas, kurias mes sutvarkoma ne tik kokybiškai, tačiau ir greitai.

Edler.lt specialistai atlieka įvairius kondicionavimo sistemų patikros darbus.

 • Nustatomi gedimai ir planuojama jų tvarkymo eiga.
 • Nustatomas galimas kondicionieriaus nutekėjimo šaltinis.
 • Atliekamas sistemos sandarumo tikrinimas.
 • Atliekamas kondicionierių žarnelių remontas arba keitimas naujomis.
 • Pasikartosime, kad dažnai reikalingi ir kondicionieriaus sistemos plovimo darbai.
 • Taip pat gali būti atliekami sistemos radiatorių suvirinimo darbai.
 • Galimas kompresoriaus remontas arba keitimas.
 • Guolio remontas arba keitimas.
 • Riebokšlių remontas arba keitimas.
 • Oro sistemų dezinfekcija.
 • Ir kiti darbai.

Edler.lt specialistai supranta, kad vasaromis be kondicionieriaus kelionės yra labai varginančios, tad dirba efektyviai. Tuo pačiu rekomenduoja Jums nelaukti vasaros arba kol atsiras sistemos gedimai. Rūpinkitės kondicionieriais reguliariai ir būsite ramus, kad kylančios problemos Jums nebus aktualios.

Kondicionieriaus pildymo eiga

Auto kondicionierių pildymas apima ne tik freono įpylimą, tačiau taip pat ir sistemos apžiūrą. Mums svarbu, kad klientų įrangą tarnautų kuo ilgiau, tad prieš ir po pildymo patikriname – ar viskas funkcionuoja sklandžiai. Pirmiausia aptarnavimo metu, iš šaldymo sistemos yra išsiurbiamas oras, vakuumas. Kai jis pašalinamas – pilamas skystis.  Parenkamas pagal Jūsų mašinos modelį ir joje įmontuotą kondicionavimo sistemą. Tik tokiu atveju našumas bus pats didžiausias ir tuo pačiu sistema tarnaus ilgai. Pildymas yra atliekamas specialiu aparatu, darbus atlieka paslaugas teikti galintis meistras. Taip pat daug dėmesio yra skiriama šaldiklio valymui nuo priemaišų bei kitų dirgiklių, kurie trumpina jo tarnavimo laiko tarpą. Tinkamai paruošta sistema – pildoma ir baigus darbus – tikrinama, ar viskas funkcionuoja sklandžiai.

Dunojaus g. 28, Vilnius