Automatinės pavarų dėžės tepalo keitimas Vilniuje

Tinkamai transporto priemonės priežiūrai nereikia daug laiko, tačiau svarbu reaguoti, kai mašina veikia netiksliai, kai yra tam tikri gedimai, defektai, kadangi  kuo greičiau jie bus sutvarkomi – tuo galėsite būti tikresnis, kad ji visada važiuos saugiai ir tuo pačiu gedimas nedidės.

Vienas svarbiausių darbų yra automatinės pavarų dėžės tepalo keitimas Vilniuje, kurį palikti siūlome mums, kadangi ne tik tiksliai atliekame darbus, tačiau ir užtikriname darbų kokybę, kuri apima smulkmenas.  Nemaišykite šios paslaugos su variklio tepalų keitimu. Tikimės, jog straipsnis Jums bus naudingas, na o jei turite papildomų klausimų galite mums skambtelti.

Kodėl reikia keisti tepalą pavarų dėžėje?

pavaru dezes tepalo keitimas

Automatinių pavarų dėžių pilnas tepalų keitimas yra reikalingas dėl to, kad pakeitus tepalus galėsite būti ramus dėl mašinos funkcionalumo, pavyks išvengti bet kokių galimų sutrikimų. Juk visas transporto priemonės judėjimas veikia per tepalą, tad reguliarus jo keitimas yra būtinas. Pavarų dėžei judesį perduoda hidro transformatorius, kurio viena turbina yra pritvirtinta prie variklio, o kita – sujungta su automatine pavarų dėže. Kadangi tarp šių turbinų nėra ryšio, tai yra, jos nėra sujungtos tarpusavyje – svarbiausią darbą atlieka hidraulinė jungtis, kurios darbas užtikrinti, kad kartu sąveikaudamos jos padės mašinai tinkamai funkcionuoti. Kadangi tarp dviejų turbinų yra labai mažas tarpelis, kurio plotis siekia vos 3 mm ir dar mažiau – tepalas yra būtinas, kadangi jis užtikrina tinkamą sistemų veikimą.

Žinoma, sistemos veikimo metu tepalo temperatūra kinta, kadangi tam tikros dalys juda, tai yra, veikiamos mechaninio sukimosi, kuris daro įtaką turbinai bei kitoms dalims, kurios sąveikauja sistemoje. Senėjantis tepalas praranda savo savybes, kurios prisideda prie dalių funkcionalumo. Ypač tai svarbu tiems, kurie mašiną naudoja mieste, tai yra, važiuoja trumpus atstumus, tačiau dažnai.

Reikalinga profesionalų pagalba keičiant pavarų dėžės alyvą:

Pavarų dėžėse esančio tepalo kiekiai gana dideli. Svarbu, kad senas tepalas būtų pašalintas tiksliai, nenaudojamas naujas – atitiktų jūsų transporto priemonės poreikius.

Pašalinus seną alyvą reikia įvertinti tam tikras vietas, kur jo susikaupia daugiausiai. Tai yra:

  • Hidro transformatorius.
  • Hidrauliniame valdymo blokas.
  • Pavarų dėžės aušintuvas.

Paprasto  tepalų keitimo metu dažniausiai pavyksta pakeisti tik apie 50 procentų tepalo, tad be specialistų čia apsieiti nepavyks.

Priklausomai nuo kiekvienos situacijos galimas skirtingas tepalų pateikimo tipas ir lygis, kuris padeda pavarų dėžei tinkamai funkcionuoti ir tuo pačiu užtikrinti, kad gedimų pavyks išvengti. Galimas:

  1.     Tausojantis pakeitimas.
  2.     Dalinis pakeitimas.
  3.     Pilnas pakeitimas.

Mūsų darbas yra pasirūpinti, kad tepalo keitimas jums netektų jokio diskomforto, tad tai darome ne tik profesionaliai, tačiau ir greitai. Jeigu turite klausimų – visada galite susisiekti su mūsų specialistais, kurie nuoširdžiai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir padės suprasti kas ir kaip, ko reikia, kad jums pavyktų išvengti pavarų dėžės gedimų.

Kada keisti tepalą automatinėje pavarų dėžėje?

  • Automatinės pavarų dėžės tepalo keitimas turi būti atliekamas reguliariai.
  • Pats pirmas keitimas dažniausiai rekomenduojamas kuomet mašina pravažiuoja 80-100 tūkstančių kilometrų.
  • Jeigu mašina yra eksploatuojama sudėtingomis sąlygomis – tuomet pats pirmas keitimas turi būti greitesnis, pavyzdžiui, po 60 tūkstančių kilometrų ridos.
  • Pakeitus patį pirmą kartą – kiti keitimai turi būti atliekami dar dažniau. Dažniausiai specialistai rekomenduoja keisti kas 40-50 tūkstančių kilometrų.

Jeigu norite, kad keitimas būtų labai greitas ir tuo pačiu užtikrintų, kad pavyks vėl sėkmingai važiuoti su mašina – siūlome užsiregistruoti vizitui Edler autoservise esančiame Vilniuje. Kadangi tai leidžia kur kas efektyviau atlikti darbus, taip, kaip mūsų klientai labiausiai nori. Dirbdami efektyviai taip pat klientams taikome ir patrauklias darbų kainas, kurios būna dar mažesnės akcijų metu. Jei Jus domina automatinės pavarų dėžės tepalo keitimas Vilniuje, rašykite mums.