Pagrindiniai automobilio kondicionieriaus gedimo požymiai

Ar susidūrėte su automobilio kondicionieriaus gedimu? Kondicionieriaus tinkamas veikimas yra labai svarbus, ypač karštomis vasaros dienomis. Jei jūsų automobilio kondicionierius netinkamai veikia arba jau sugedęs, tai ne tik gali būti nepatogu, bet ir gali būti pavojinga sveikatai. Šiame straipsnyje išvardinami pagrindiniai požymiai, kurie rodo, kad automobilio kondicionierius gali būti pažeistas arba veikia netinkamai, o taip pat suteikiama informacija apie tai, kada reikia ieškoti profesionalios pagalbos remonto atžvilgiu.

Požymiai jog kondicionierius yra sugedęs

Automobiliu-kondicionieriu-remontas-pildymas-vilniuje
Automobilio kondicionieriaus nuotrauka.
  • Silpnas oro srautas. Jei jaučiate silpną oro srautą iš oro kondicionieriaus lizdo, labai tikėtina, kad kondicionierius yra pažeistas arba netinkamai veikia. Gali būti kelios priežastys dėl to, kodėl silpnas oro srautas galėtų atsirasti. Vienas iš įprastų veiksnių gali būti blogas oro filtras. Bet tai gali būti ir kitų priežasčių, todėl rekomenduojama kreiptis į specialistus, kad išsiaiškintų tikrąją problemą. Mes esame čia, jog Jums padėtume.
  • Oro temperatūros svyravimai. Jei oro kondicionierius netinkamai veikia, arba jis jau sugedęs, jūs gali pastebėti, kad oro temperatūra ore keičiasi. Tai gali reikšti, kad oro kondicionierius pradeda pūsti tik karštą orą. Kitomis dienomis jis gali pūsti tik vėsų orą, tačiau jau nebegali jūsų automobiliui suteikti komfortiškos temperatūros.
  • Kondicionierius gali skleisti nemalonų kvapą. Jei kondicionierius netinkamai veikia, nemalonus kvapas yra vienas iš populiariausių požymių. Tai dažnai būna tas atvejis, kai kondicionierius nėra tinkamai prižiūrimas ir valomas, todėl bakterijos ir druskos kristalai kaupiasi ir sukelia nemalonų kvapą. Jei pastebite, kad jūsų mašina pradeda smirdėti, tai gali būti priežastis kreiptis į specialistus.
  • Kondicionierius neleidžia šaltam orui patekti į saloną. Tai gali reikšti, kad kondicionierius yra sugedęs, arba kad jis tiesiog netinkamai veikia. Kartais galima išgirsti ir švilpimo garsą ortakiuose.

Turime ir gerų žinių. Kartais gali užtekti papildyti kondicionierių freonu arba pakeisti kai kuriuos nebrangius komponentus, kad jis vėl veiktų tinkamai. Tokiu atveju galite išvengti brangių išlaidų.

Kodėl verta kreiptis būtent į mus?

“Edler” esame automobilių oro kondicionierių remonto ekspertai įsikūrę Vilniuje, Dunojaus gatvėje 28. Teikiame profesionalias visų tipų oro kondicionavimo sistemų patikros ir gedimų nustatymo paslaugas. Mūsų patyrę technikai gali nustatyti nuotėkio šaltinį ir prireikus atlikti remontą ar pakeitimą. Be to, mūsų komanda turi žinių ir kompetencijos remontuoti arba keisti žarnas, vamzdžius, radiatorius ir kompresorius. Garantuojame greitą ir patikimą remontą, todėl galite būti tikri, kad jūsų oro kondicionierius yra patikimose rankose.”

Mes esame čia dėl jūsų. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie tai, kaip galime padėti suremontuoti jūsų automobilio oro kondicionierių.

Dunojaus g. 28, Vilnius