Kemperių remontas Vilniuje

kemperio remontavimas

Keliavimas kemperiais, Lietuvoje sparčiai populiarėjantis dalykas. Savaime suprantama, turintis daugybę pliusų, vienas didžiausių jų – pasirinkimo laisvė keliauti, kiek norite, kada ir kur norite.  Ypatingai jie paplito pandeminiu laikotarpiu, kuomet turime įvairius suvaržymus viešbučiuose. Kemperis yra tarsi mobilus namelis ir transporto priemonė viename. Kaip ir kiekvienai transporto priemonei, jam reikalinga atidi priežiūra ir remontas. Jeigu kemperis nebus tinkamai laiku ir tinkamai aptarnaujamas, gali pasitaikyti gedimai kelionės metu. Tokiu atveju gedimų taisymas yra brangesnis užsienio šalyse, o taip pat prarandate patį vieną brangiausių dalykų – savo laiką laiką.

Kemperių remontą teikia ne kiekvienas autoservisas

Nedaugelis autoservisų Vilniuje užsiima kemperiais, o mes EDLER autoservisas Vilnius jau turime juose surinkę patirtį ir klientų ratą. Kemperių remontas Vilniuje,  reikalauja specialios įrangos, taip pat turime pabrėžti, jog tai nėra tas pats kas mikroautobusas. Kemperis yra daug sunkesnis ir dažnai didesniu gabaritų. Tad jam reikalingi specialūs keltuvai.

kemperiu remontas vilniuje
Kemperio remontas Vilniuje reikalauja tam tikros specifikos ir žinių. Tai nėra tokia pati transporto priemonė, kaip lengvasis automobilis. O kelionėms reikalingas dar didesnis dėmesys.

Kemperių remontas Vilniuje atliekamos paslaugos

  • Atliekama paslauga kemperio patikra prieš pirkimą. Naudojame profesionalią kompiuterinę diagnostiką, apžiūrime važiuoklės būklę, patikriname svarbiausius variklio mazgus. Kaip veikia generatorius. Tikriname ar kemperyje nėra drėgmes, taip pat paruošiame detalias rekomendacijas ką reikia keisti, o į ką atkreipti dėmesį ir reikės keisti greitu metu. Šiuo atveju suskaičiuojame remonto sąmatą, bei galite lengviau pasiskaičiuoti kiek bendrai Jums kainuos kemperio įsigijimas.
  • Važiuoklės remontas. Patikriname bendrą važiuoklės būklę, ar tinkamai dirba svarbūs mazgai tokie kaip amortizatoriai, tiltai. Ar tinkamai atliktas ratų suvedimas. Daugiau apie važiuoklės remontą galite pasiskaityti paspaudę ant paryškintos nuorodos.
  • Kondicionierių remontas ir pildymas. Tai yra ypač aktualu, jeigu važiuojate vasarą, kuomet turime temperatūra aukštesnę, nei 30 laipsnių šilumos. Be tinkamai veikiančio kondicionieriaus, ilgai laukta ir planuota kelionė kemperiu gali tapti kančia.
  • Detali kompiuterinė diagnostika. Kompiuterinės diagnostikos pagalba galime pamatyti paprastai sunkiai pastebimus gedimus kaip įspėjamieji garso, posūkių ar šviesos signalai,  Bei bendras variklio mazgų darbas. Neįjungtas posūkis gali kelti eismo įvykio pavojų kelyje. Juk važiuojame ne kasdieniais keliais, reikia būti pasiruošus viskam.
  • Variklio remonto ir aptarnavimo paslaugas. Plačiau galite pasiskaityti viename iš mūsų straipsnių.
  • Dujos ir šildymas. Montuojame profesionalią dujų bei šildymo įranga.  Jos pagalba galėsite patogiai prisipildyti dujų balionus neišimant jų iš kemperio.
  • Kiti papildomi smulkūs darbai, kurie gali įtakoti komfortą.
KONTAKTAI

Dunojaus g. 28, Vilnius

+370 6262 3434

https://www.facebook.com/EdlerAutoservisas.lt

Domina kaina? Skambinkite telefonu, arba el paštu, arba spauskite nuorodą https://edler.lt/paslaugu-kainos/