Sankabos keitimas Vilniuje

Sankabos keitimas Vilniuje

Sankaba, tai  automobilio dalis, kuri jungia variklį ir automobilio pavarų dėžę. Sankabą turi ir mechaninės pavarų dėžės automobiliai ir automatinės pavarų dėžės automobiliai. Skirtumas tik tas, jog mechaninėje pavarų dėžėje, valdyti sankabą reikia pačiam vairuotojui, kai tuo tarpu automatinės pavarų dėžės automobilyje sankaba yra valdova automatikos. Šiandienos tema  – sankabos keitimas Vilniuje ir šios paslaugos niuansai, kuriuos reiktų žinoti kiekvienam.

sankabos keitimas vilniuje
Sankabos sandaros nuotrauka

Kokios priežastys lemia sankabos gedimus?

Dažniausiai sankabos gedimus patiria tie automobiliai, kurie yra vairuojami miestų kamščiuose bei įvairiose lenktynėse. Dažnai junginėjant sankabą, siekiant perjungtį automobilio pavarą, sankaba dila ir nusidėvi. Atsiradus pirmiesiems sankabos gedimams, pradedama sunkiau perjunginėti pavaras, iki kol galiausiai pavarų perjungti apskritai gali nebepavykti. Nepavykstant perjungti pavaros, tikėtina, kad teks keliotę testi autotralo ir autobuso pagalba. Galutinai sugedus sankabai, gali kilti ir didesnių problemų – patekimas į autoįvykį.

sugadinta sankaba
Taip atrodo sudilusi sankaba. Rodyklė parodo nusidėvėjimą.

Sankabos keitimas Vilniuje 

Siekiant išvengti nepatogumų bei didelių nelaimių, labiausiai patartina sankabą taisyti, ją keičiant. Sankabos keitimas Vilniuje yra gana sudėtinga procedūra, kadangi keitimo metu būtina išardyti ir pavarų dėžę, o po remonto vėl visą pavarų dėžę sudėti atgal. Taip pat, prieš keičiant sankabą ir prieš išardant automobilio pavarų dėžę, nėra aišku, kurias sankabos dalis teks keisti: ar tik diską, ar tik išminamąjį sankabos guolį, ar tik diskatorių, ar viską apskritai.

sankabos keitimo logo

Sankabos keitimo sudėtingumas priklauso ir nuo automobilio modelio. Kaip žinia, japoniški automobiliai pasižymi sudėtingesne sankabos sistema, tad ir keitimas tampa kiek sudėtingesnis. Vokiški automobiliai, nors ir pasižymi lengvesne sankabos struktūra, taip pat turi savų niuansų, kurie apsunkina sankabos keitimą. Tad iš pažiūros, sankabos keitimas Vilniuje gali atrodyti ir brangi procedūra, tačiau būtina ir ilguoju laikotarpiu leidžianti sutaupyti ne tik pinigus, bet ir nervus, laiką bei energiją.

edler servisas
Rinkitės aukštą patikimumą turinčius partnerius Vilniuje. Patikimas autoservisas

Sankabos keitimo kaina

Turbūt daugeliui aktualiausias klausimas – kiek gi kainuoja sankabos keitimas? Kaip jau minėta, didelę reikšmė sankabos keitimo sudėtingumui turi automobilio modelis. O kaip žinoma, kuo sudėtingiau – tuo brangiau. Kaip pavyzdį, galima paimti VW Golf mk4 automobilį. Šios markės modelio sankabos keitimas su visomis dalimis gali atsieiti apie 300 eurų. Naujesniems vokiškų markių modeliams arba senesniems japonų gamybos automobiliams, sankabos keitimo kaina gali svyruoti ir nuo 500 eurų. Nepaisant to, kuriam modeliui keičiam sankaba, sankabos keitimo darbai gali užtrukti tarp pilnos ir dviejų darbo dienų.

edler autoservisas
Kokybiškai atliekame sankabos keitimo darbus Vilniuje. 

Pagrindinis patarimas – nedelsti

            Taigi, kas svarbiausia, rūpinantis savo automobilio sankaba? Pirmiausia, rekomenduotina sankabos remontu rūpintis iškart, pastebėjus bent menkiausias problemas. Antra, rekomenduotina sankabą keisti visą (ir diską, ir diskatorių, ir išminąmąįį sankabos guolį), o ne tik atskira dalis, nepaisant kitų dalių nusidevėjimo. Taip pat, patartina, keisti kartu su smagračiu. Galiausiai, apskritai rekomenduotina sankabos keitimui nepagalaitėti piniginių resursų, kadangi užsakant brangesnes detales, jos ilgiau tarnaus ir sankabą keisti teks rečiau.

 

Edler

KONTAKTAI

Dunojaus g. 28, Vilnius