Kompiuterinė diagnostika Vilniuje

Kompiuterinė diagnostika Vilniuje – kada ji reikalinga?

Šiais laikais, elektrinės technologijos vystosi labai sparčiai, nuo jų neatsilieka ir automobilių gamintojai, kurie deda vis daugiau elektronikos į automobilius, pradedant nuo įvairių jutiklių, sensorių, purkštukų kurie reikalingi automobiliui važiuoti saugiai kelyje, baigiant salono komforto įranga tokia kaip šildantis vairas, elektriniai veidrodėliai, parkotronikai, išmanūs borto kompiuteriai, kurie praktiškai turi planšetės funkcijas. Esant tokiam milžiniškam elektronikos prietaisų kiekiui vieni, ar kiti gedimai yra neišvengiami, tad pats greičiausias šios problemos sprendimo būdas  –  kompiuterinė diagnostika Vilniuje, kuria atliekame EDLER autoservise.

Kompiuterinė diagnostika Vilniuje
Automobilio kompiuterinės diagnostikos paslauga Vilniuje yra raktas į greitą problemų sprendimą.

Kas yra kompiuterinė diagnostika Vilniuje?

Kompiuterinė diagnostika yra automobilio borto kompiuterio prijungimas prie specialaus  autoserviso kompiuterio, ar kitos įrangos, pamatyti sugedusius elementus ar komponentus, kurie tarpusavyje turį sąryši su elektrine sistema. Arba kitaip tai yra klaidų nuskaitymas. Atsiradęs gedimas, viename iš automobilio mazgų gali turėti įtakos bendram automobilio veikimui, važiavimo komfortui ar net saugumui.

O taip pat tai yra puiki prevencinė priemonė, apsisaugoti nuo nepastebėtų gedimų užbėgant įvykiams už akių. Tad jei turite nors menkiausią įtarimą dėl Jūsų automobilio veiklos, rekomenduojame kreiptis į šios srities profesionalus.

Kompiuterinė diagnostika Vilniuje ypač praverčia:

  • Variklio srityje, kai yra pašaliniai garsai, nepageidaujama vibracija, ar sugedus užvedimo sistemai.
  • Atsiradusiai AIR BAG lemputei, nustatyti kurioje vietoje yra gedimas ir jį pataisyti.
  • Gedimams stabdžių sistemoje, tai ypač aktualu kuomet sugęsta ABS blokas, ar ratų davikliai.
  • Neveikiant kondicionieriui, vėjeliui, elektriniams veidrodėliams, valytuvams, šildomoms/ventiliuojamoms sėdynėms, ar bet kuriam kitam mazgui, kuris atsakingas yra už vairavimo komfortą.

Automobilio diagnostika atliekama naudojant specialią automobilio jungtį, kurią turi kiekvienas automobilis, prijungiant borto kompiuterį prie specialios Edler autoserviso įrangos. Per kelių minučių laiko tarpą galime nustatyti kuriame bloke yra gedimas ir rasti Jums geriausią sprendimo būdą

Papildomos naudos, kodėl naudinga atlikti diagnostiką:

  • Dėl netinkamai veikiančio variklio mazgo gali būti, jog padidėjo jūsų kuro sąnaudos. Tai pastebėjus anksčiau, sutaupote ženklią pinigų sumą.
  • Jeigu perkate dėvėtą automobilį, ši paslauga yra Nr. 1 įsivertinti būklę, prietaisų veikimą. Kompiuterio pagalba galite pamatyti defektus, kuriuos plika akimi pamatyti neįmanoma. Galbūt yra užslėptų defektų, mechaniškai atjungtų automobilio lempučių ir kt.
  • Žinosite kurią tiksliai dalį reikia keisti, ar restauruoti, nereikės spėlioti galimo defekto ir pirkti papildomų dalių. O jas galėsite iškarto užsakyti vietoje.

Sėkmės istorijos naudojant automobilio diagnostiką

Klientas turėjo automobilį, kuriame automobilis gesindavo variklį. Buvo įtariamas vienas brangiausių automobilio servisų darbų – variklio remontas, arba variklio keitimas. Tačiau išjungus anti praslydimą ant BMW E90 modelio, variklio gesinimas dingdavo. Atlikus automobilio diagnostika, naudojant profesionalią įrangą, buvo pamatyta ABS Bloko klaida, viename iš galinių automobilių rato. Šis daviklis yra ant kiekvieno rato kalbant būtent apie šį modelį. Kaip pavyzdys borto kompiuteris mato jog trys ratai kaip pvz važiuoja 10 km/h greičiu, o vienas 36 km/h. , sistema norėdama suvienodinti ratų greitį blokuodavo variklį. Užteko pakeisti vieną ABS daviklio žiedą ir automobilis sutvarkytas.

KONTAKTAI

Dunojaus g. 28, Vilnius

https://edler.lt