Techninė apžiūra Vilnius

Automobilio paruošimas techninei apžiūrai

Vis dar neramina mintis kas bus kai ateis laikas vykti į TA punktą? Gąsdina žodžiai Techninė apžiūra Vilnius? Galime Jums padėti paruošti automobilį, jog apžiūra būtų praeita iš pirmo karto, taip sutaupytumėte laiko ir pinigų.  Ši paslauga veikia kaip prevencinė priemonė, saugumo garantas tiek dėl reikalavimo apžiūrai, tiek patikrinti automobilio būklę dėl savo saugumo. Dauguma mūsų klientų techninė apžiūrą praeina iš pirmo karto!

Dažniausi neatitikimai, dėl ko neišduodama tech. apžiūra:

Saugos diržai, įspėjamasis garso signalas, įskilęs priekinis stiklas ar veidrodėliai, langų valytuvai bei apiplovimo sistema, teisingu spinduliu sureaguliuoti priekiniai žibintai ir jų spindulys, posūkių signalai, galiniai žibintai bei numerio apšvietimas. Iš važiuoklės pusės reiktų apžiūrėti amortizatorius , šarnyrus, stabdžius ir kitas dylančias detales. Kaip ir rašėme anksčiau, svarbu vaidmenį atlieka ir padangos, ar jos yra tinkamo sezoniškumo. Turi būti tvarkingas dujų išmetimas ( kietųjų dalelių išmetamas kiekis pagal nustatytas normas), katalizatorius nepaveiktas rūdžių, ant griežtai negali būti pjovimo ar bet kokių kitų žymių, jog matytųsi, kad kažkas prie jo yra “daryta”.

Kuo senesnis automobilis, tuo didėja tikimybė, jog bus sunkiau praeiti “technikinę”. Tad galime drąsiai teigti jog automobilio paruošimas techninei apžiūrai reikalauja ir specialios įrangos ir įgūdžių. Kai kuriuos dalykus neturint savo garažo su pakėlėjais ar duobe atlikti daugiabučio kieme yra tiesiog neįmanoma fiziškai. Tad šiuo atveju Jums kokybiškai pagelbės Edler autoservisas, technine apžiūra Vilnius.

 

May be an image of maisto ir automobilis

Kodėl turėtume rinktis būtent “Edler” autoservisą?

Kokybiškas auto paruošimas: Autoservise dirba ilgametę patirtį turintys specialistai su naujausia įranga ir įrankiais, kurių pagalba galime darbus atlikti greičiau, kokybiškiau ir už konkurencingą kainą. Sąskaitoje faktūroje detaliai pateikiame kiek kainavo detalės, darbai, kas buvo keista, bei duodamos rekomendacijos ką reikės keisti greitu metu.

Patogumas: Jūsų automobilis yra mūsų rūpestis, nereikės sukti galvos kur gauti vienų ar kitų detalių, kaip spėti praeiti techninę apžiūrą laiku, tai yra ypač svarbu, kuomet susidaro didelės eilės, o laiku nepraėjus apžiūros galime ir prarasti teisę eksploatuoti automobilį kelyje. Mes Jums galime pasiūlyti konkurencingiausias kainas už detales.

Sutaupytas laikas: Kaip sakoma laikas – pinigai. Įvertinus šių dienų darbo tempus, mažiausiai norisi po darbų važinėti skirtingus servisus, rinktis pavienias detales ir ieškoti sprendimo būdo. Sutaupytą laiką galėsite skirti darbui arba laisvalaikiui, sutaupyti nervai ir atsikratyti rūpesčiai.

Paslaugos kainas galite rasti: https://edler.lt/paslaugu-kainos/

KONTAKTAI

Dunojaus g. 28, Vilnius

Mes youtube: