Padangų montavimas Vilniuje

Padangų montavimas Vilniuje.

 

Padangų montavimas Vilniuje yra viena populiariausių paslaugų, kurias teikia “EDLER” Autoservisas, Vilnius.

Taip pat viena svarbiausių, kadangi padangos yra vienintelė automobilio dalis, kuri turi tiesioginį sąryšį su keliu ir yra be galo svarbi detalė.

Padangos keičiamos besikeičiant sezonui, arba tiesiog kai jos nebebūna tinkamos dėl mažo protektoriaus likučio, ar kitų išorinių pažeidimų. Patariame nerizikuoti savo ir aplinkinių saugumu ir laiko reaguoti į aplinkos pokyčius.

Aprašysime kada montuojamos ir keičiamos padangos pagal sezoną.

Norime pabrėžti, jog yra ir tarpinis padangų variantas – universalios padangos, kurios yra naudojamos visais metų laikais. Joms galios tie patys kokybės, ženklinimo ir parinkimo kriterijai, kuriuos rasite žemiau straipsnyje.

padangu montavimas
Serviso meistras atlieką padangų montavimo paslaugą

Žieminių padangų montavimo sezonas :

 • Vairuotojai vasarines padangas į žiemines privalo suspėti pasikeisti iki Lapkričio dešimtos dienos vėliausiai! 
 • Nesuspėjus pasikeisti padangų iki nurodyto termino, vairuotojams gresia baudos.

O rekomenduojama tai atlikti jau Spalio paskutinėmis dienomis, taip išvengtumėte eilių mūsų autoservise Vilniuje.

padangu aprasymas
WINTER – Žieminės padangos;  ALL-SEASON – Universalios;  SUMMER – Vasarinės

 

Vasarinių padangų montavimo sezonas :

 • Vasarinių padangų sezonas prasideda jau Balandžio pirmą dieną, o baigiasi Balandžio dešimtą dieną.

Montuodami padangas Edler meistrai taip pat atsižvelgia:

 • Padangos išorės ir vidaus patikra nuo sužeidimų, tai ypač svarbu, kai padangos būna dėvėtos
 • Patikrinamas protektoriaus gylis, kadangi kartais pasitaiko netinkamų naudojimui padangų.
 • Taip pat duodamos rekomendacijos, ar galima automobiliui montuoti padangas, kadangi kai kuriais atvejais tai yra draudžiama.
padangų likučio tikrinimas
Edler autoservisas visada patikrina esamų padangų būklę, ar jos dar tinkamos naudojimui. Matote kaip atrodo padangų likučio matuoklis.

Atvejai kai padangų montavimas Vilniuje yra griežtai draudžiamas?!

Pasitaiko atveju, kai montavimas yra ne rekomenduojamas, o netgi ir draudžiamas. Kaip pavyzdį galime paimti tokius defektus:

 • Mechaniškai ar nuo korozijos pažeistas rato diskas.
 • Netvarkingi žiedai
 • Neatitikimai tarp rato matmenų ir pačios padangos.
 • Nėra padangų protektoriaus likučio.

Informacija apie padangų ženklinimą.

Europos sąjungoje padangų gamintojai turi atitikti padangų saugumo reikalavimus. Paprastai yra vertinamos trys padangų savybės tai – sukibimas su šlapia danga,  išorinio triukšmo lygį, bei kuro sunaudojimo efektyvumą. Rodikliai vertinami taip : Aukščiausias galimas balas A, žemiausias G.

Svarbiausi vertinimo pagal ženklinimą kriterijai:

padangu zenklinimas
Padangų ženklinimo kokybės rodikliai
 • Sukibimas su šlapia kelio danga – vienas svarbiausių rodiklių, kuris tiesiogiai įtakoja padangų sąlyti su keliu. Geresnis sukibimas su keliu reiškia trumpesnį stabdymo kelią, o tai ypač aktualu, kuomet kelyje atsiranda netikėta kliūtis, kaip į gatvę išbėgęs žmogus, netikėtas auto įvykis ir t.t.
 • Kuro naudojimo efektyvumas – kuomet važiuojate, padanga nuo šilumos gali šiek tiek deformuotis ir pradėti priešintis judėjimui, dėl šios priežasties gali pakilti kuro sąnaudos ir išmetamų dujų kiekis į aplinką.  Paprasta matematika, įsivaizduokite, jog dėl nekokybiškų padangų Jūsų automobilis 100 kilometrų nuvažiuoti sunaudoja vienu euru daugiau kuro, pasiskaičiuokite koks praradimas būtų ilgajame periode. Tai gali būti 200-300 eurų.
 • Išorinio sukeliamo triukšmo lygis: Kuomet važiuojate turbūt pastebėjote, vienos padangos sukelia daugiau triukšmo, kitos daugiau. Turbūt sutiksite, jog niekam nepatiktų gyventi mieste, kuriame būtų nuolatinis triukšmas nuo automobilių skleidžiamų padangų.

Padangų montavimas Vilniuje. Aplenkite eiles – sutaupysite laiko

autoservisas

Dažnai matome, besikeičiantis sezonui Vilniaus autoservisai tampa sausakimši. Labai svarbus dalykas yra pasirinkti savo srities specialistus, kurie turi tinkama įranga, ir patirtį. Mūsų servisas dirba greitai ir kokybiškai.  Šioje vietoje griežtai nerekomenduojame daryti eksperimentų, padangas montuotis patiems namų sąlygomis ar pan.

Tinkamai sumontuotos padangos netik, yra atsakingos už Jūsų saugumą, tačiau bendrai visą automobilio veiklą, bei važiavimo komfortą.

Norint nestovėti ilgose eilėse, rekomenduojame užsiregistruoti kiek įmanoma anksčiau prieš sezoną, nelaukti paskutinių dienų, kadangi galite nebesuspėti į vyriausybės ir gamintojų nurodytus terminus.

Paslaugos kainas galite rasti: https://edler.lt/paslaugu-kainos/

Autoservisas Vilnius Edler

KONTAKTAI

Dunojaus g. 28, Vilnius