Audi remontas Vilniuje

Reikalingas Audi remontas Vilniuje? Tokiu atveju esate ten, kur reikia. Profesionaliai ir konkurencinga kaina teikiame paslaugas, kurios leis būti ramiu, kad mašina bus sutvarkyta ilgam laiko tarpui. edler.lt yra ta vieta, kurios siūlomų paslaugų spektras yra labai platus. Tikimės, jog tokiu atveju ne tik padėsime Jums sutaupyti daug laiko, tačiau ir pasirūpinsime saugiomis bei patogiomis kelionėmis, kurių yra vertas kiekvienas.

audi-remontas-vilniuje-kaina

Kokių remonto darbų dažniausiai reikia?

Audi nėra lepi mašina, tad galima džiaugtis, kad daugelis problemų, kurios kyla, sutvarkomos tikrai greitai. Žinoma, kaip ir bet kokia kita technika – ji genda. Svarbiausia yra stebėti transporto priemonę ir kai matote, kad ji veikia ne taip gerai kaip visada – reikia skubiau kreiptis į meistrus.

Žemiau pateiksime sąrašą mūsų siūlomų paslaugų. Ne visada jos reikalingos Audi, tačiau bet kuriuo atveju yra patogiau, kai įmonė siūlo daugiau paslaugų, tad kai jų prireikia – vienoje vietoje bus viskas, kas gali padėti susitvarkyti su automobilio gedimais.

Auto remonto darbai, kurių reikia dažniausiai, yra:

 1. Tepalų ( Alyvos) keitimas.
 2. Stabdžių sistemos remontas.
 3. Važiuoklės ir pakabos remontas.
 4. Kuro sistemos remontas.
 5. Duslintuvų remontas.
 6. Sankabos keitimas bei remontas.
 7. Elektriko paslaugos.
 8. Pavarų dėžės remontas.
 9. Variklių remontas.

Labai tikimės, kad gedimai bus reti, mašina Jums tarnaus kuo ilgiau, taip pat, kad kelionės visada bus saugios ir tuo pačiu ramios. Tinkamai reaguojant į galimus gedimus ir kuo greičiau juos tvarkant – galėsite bet kokius atstumus įveikti ne tik našiai, tačiau ir operatyviai.

Edler.lt paslaugų kokybė

Audi remontas Vilniuje nėra pagrindinė mūsų specializacija. Tai yra, siūlome paslaugas ir kitoms transporto priemonių markėms. Daugeliui, kurios važinėja mūsų keliais, taip pat ir retesnėms, kurios mums taip pat yra labai malonus iššūkis, kurio norisi siekti. Audi remontas Vilniuje geriausia kaina tik pas mus.

Kodėl turėtumėte tartis su mumis?

 • Mūsų klientams patinka, kad teikiame paslauga nuo a iki ž. Taigi, vienoje vietoje gausite viską, ko reikia, kad kelionės būtų ne tik saugios, tačiau ir patogios. Pirmiausia padarome techninę apžiūrą, informuojame apie gedimus ir tuomet sutariame smulkmenas, kainas ir terminus, kurie padės Jums nuspręsti, ar verta su mumis bendradarbiauti.
 • Paslaugas siūlome konkurencingomis kainomis. Suprantame, kad daugeliui žmonių Audi yra kasdieninė transporto priemonė, kuri yra skirta ne tik pramogoms, tačiau ir darbui. Dėl to stengiamės, kad mūsų klientai būtų ramūs, kad mašina visada bus paruošta kelionėms.
 • Po atliktų darbų visada pateikiame ataskaitą, kuri mūsų klientams leidžia tiksliai žinoti -kas buvo atlikta. Tai, tikimės, kad suteiks Jums daugiau pasitikėjimo mūsų siūlomomis paslaugomis.
 • Tvarkome ne tik labai įvairių markių automobilius , tačiau užsiimame ir mikroautobusų remonto darbais.
 • Darbus stengiamės atlikti kuo greičiau. Suprantame, kad daugeliui žmonių kasdienybė be transporto priemonės tampa labai sudėtinga. Dėl to tariamės dėl terminų ir derinamės prie mūsų klientų.
 • Taip pat galime užtikrinti, kad darbus atlieka patyrę specialistai. Mūsų komandoje kiekvienas narys labai domisi inovacijomis ir stengiasi jas pritaikyti teikdami paslaugas. Tikimės, kad tuomet galėsime savo klientams ne tik pasiūlyti geriausią kokybę, tačiau ir inovatyvumą, kuris ne tik padeda darbus atlikti greičiau, tačiau ir profesionaliau.

Jeigu jus domina serviso paslaugos – kviečiame susisiekti. Audi automobilių tvarkymas yra mūsų kasdienybė, tad esame tikri, kad bet kokios problemos bus išsprendžiamos ne tik greitai, tačiau ir visam laikui.

Edler

KONTAKTAI

Dunojaus g. 28, Vilnius