Žibintų reguliavimas Vilniuje

Žibintų reguliavimas Vilniuje. Kodėl tai svarbu?

Važiuojate neapšviestu keliu nakties metu ir vos galite pamatyti kelią? Ar ne vienodai šviečiantys žibintai blaško dėmesį ir sukuria diskomfortą vairuojant? Problema gali būti nesureguliuotas automobilio žibinto spindulys. Jums padės žibintų reguliavimas Vilniuje, atminkite žibintus reguliuoti reikia periodiškai, kadangi laikui bėgant jie išsikreipia. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog žibintus nustatyti yra labai paprasta, tačiau ištestuoti kaip juos su reguliavote galima tik tuomet kai turite specialiai tam skirtą įranga. Dažniausiai tokia įranga būna brangi, užima daug vietos, o ir šios įrangos gali prireikti vos vieną ar du kartus metuose. Autoservisas Vilniuje Edler padės Jums išspręsti šią problemą vos per kelias minutes.

žibintų reguliavimas Vilniuje
Schema kaip turėtų tvarkingai šviesti sureguliuoti žibintai

Trumposios ir ilgosios automobilių žibintų šviesos spindulys šviečia skirtingais kampais. Esant nenustatytam spindulio kampui gali pasirodyti, jog automobilis šviečia ilgosiomis šviesomis, tačiau taip nėra. Pats vairuotojas važiuoja įsijungęs trumpąsias šviesas, ir netgi gali nepastebėti, jog sukelia pavojų kitiems vairuotojams juos akindamas. Patarimas būtų, jeigu važiuojate tamsiu paros metu su artimosiomis šviesomis, ir matote, jog Jums pastoviai pravažiuojančios mašinos mirksi ilgosiomis šviesomis, atkreipkite dėmesį į žibintus.

Dar blogiau jeigu šviesos spindulio kampas yra labai mažas, ir neapšviečia važiuojamosios kelio dalies, to pasėkoje galite nepamatyti didesnės ar mažesnės kliūties, arba tiesiog nesuspėti laiku sustabdyti automobilio, o tokie atvejai gali baigtis tragedija.

Žibintų reguliavimas Vilniuje
Žibintų reguliavimas Vilniuje atsakingas procesas. Tai galite atlikti autoservise Edler, profesionalai Jums padės ir pasiūlys geriausią kainą

Kodėl šviesos išsireguliuoja?

Dažnas klientų klausimas – kodėl jas reguliuoti turime mažiausiai kas metus. Kaip taip gali būti, jog jos išsireguliuoja, jeigu pernai buvau servise ir šį gedimą pašalinome. Paprasčiausiai atsakymas būna toks – šviesos spindulys priklauso nuo daugelio aplinkos faktorių ir padėties. Atsilaisvinus žibinto laikiklių varžtams, žibintas gali nežymiai pasislinkti į vieną arba kitą šoną. Šis pasislinkimas plika akimi nėra matomas. Taip pat poslinkis, ar  net šviesų dingimas gali atsirasti dažnai važinėjant per duobes, ar dideliu greičiu per greičio mažinimo kalnelius ( kitaip dar vadinamuosius gulinčius policininkus)

Žibintų reguliavimas Vilniuje – pigi paslauga, kuri yra be galo svarbi

Edler servisas Vilniuje pataria, jog žibintos geriausia reguliuoti yra vasaros gale, kuomet trumpėja dienos ir daugiau tenka važiuoti tamsiu paros metu. Ši paslauga yra nebrangi, apačioje rasite kontaktus rezervacijai. Žibintų reguliavimas Vilniuje.

KONTAKTAI

Dunojaus g. 28, Vilnius