Hibridinių baterijų diagnostika ir remontas Vilniuje

Hibridinių automobilių populiarumas nuolat auga , tai yra dėl to, kad jie yra efektyvesni už įprastus automobilius, taip pat jie turi mažesnius dujų teršimo rodiklius. Tačiau dauguma vairuotojų susiduria su problemomis hibridinių baterijų srityje. Tikime, kad šis straipsnis padės jums geriau suprasti hibridinių baterijų veikimą, jų gedimų priežastis ir kaip galima atlikti diagnostiką bei remontą. Hibridinių baterijų diagnostika ir remontas Vilniuje turi būti atliktas nepriekaištingai.

Hibridinių baterijų veikimo principai ir struktūra

Hibridinio automobilio baterijų struktūra yra sudaryta iš kelių modulių, kurių kiekvienas sudarytas iš daugybės baterijos ląstelių. Šios baterijos sudarytos iš daugybės akumuliatorių, o jie turi būti tinkamai prižiūrimi ir laikomi, kad sistema ilgą laiką funkcionuotų tinkamai. Dažniausiai hibridiniuose automobiliuose naudojami Ni-MH (iš anglų kalbos Nickel-Metal Hydride) tipo akumuliatoriai.

Dažniausios hibridinių baterijų gedimų priežastys ir jų simptomai

Gedimų priežastis yra labai svarbi diagnozuojant ir remontuojant hibridines baterijas. Dažniausios priežastys yra: akumuliatorių ląstelių oksidacija, didelė automobilio apkrova, pernelyg aukšta aplinkos temperatūra, baterijos senėjimas. Jei stebite tokius simptomus, kaip: akivaizdus energijos kiekio sumažėjimas, jūsų automobilis neįsijungia ir pan., gali būti, kad jį veikia viena iš šių priežasčių. Kartais remonto gali nepakakti, o teks keisti visą bateriją kitą. Tačiau prieš tai būtina atlikti diagnostiką.

Kaip atlikti hibridinių baterijų diagnostiką

hibridinės-baterijos-vilnius

Hibridinės baterijos turi būti tikrinamos bent kartą per metus, kad būtų užtikrintas veikimo stabilumas ir išvengta pajėgumų praradimo. Diagnostika atliekama su specialia įranga, kuri yra skirta tik tokio tipo baterijoms. Taigi, jūs turite kreiptis į specialistus, kurie turi specialios įrangos ir specifinias žinias. Diagnostikos rezultatus galima gauti per kelias valandas, po kurių remontas gali būti atliekamas laiku, kad išvengtumėte didesnių problemų ateityje.

Kaip atlikti hibridinių baterijų remontą?

Baterijos remontavimas nėra dažna baterijos problema, tačiau tai gali atsitikti. Remontas dažniausiai būna savalaikis ir greitas, todėl reikia atlikti  diagnostiką. Remonto metodai, priklausomai nuo pažeidimų rūšies, gali būti laikomi rizikingais ir sudėtingais, todėl jie turi būti atliekami tik kvalifikuotų “Edler” serviso specialistų.

Edler.lt – profesionalus autoservisas Vilniuje

Turime gerai apmokytus darbuotojus ir moderniausią diagnostikos įrangą, todėl galite būti tikri, kad rasime geriausią hibridinio akumuliatoriaus problemų sprendimą. Susisiekite su mumis šiandien, kad užsisakytumėte baterijos patikrinimą ar pakeitimą  ir gautumėte profesionalią pagalbą diagnozuojant ir remontuojant hibridinius akumuliatorius. Garantuojame greitą ir patikimą aptarnavimą konkurencingomis kainomis.

Esame itin stiprūs “Toyota ir “Lexus” automobilių baterijose, tačiau mums galite patikėti ir kitų markių automobilius. Susisiekite su mumis nurodytu telefono numeriu viršuje arba užpildykite kontaktų formą. Mūsų serviso meistrai nedelsiant teikti jums geriausias paslaugas.

Tikimės, kad padėsime jums užtikrinti, jog hibridinių baterijų diagnostika ir remontas Vilniuje būtų atlikti kokybiškai.

Dunojaus g. 28, Vilnius