Kaip paruošti automobilį žiemai?

Žiemos periodui vairuotojai ruošiasi iš anksto:

Turbūt kiekvienas esame girdėję posakį ” Tepk roges vasarą”, tai galioja ir automobiliui, kuo anksčiau užbėgsite įvykiams už akių, tuo geriau Jums. O tai padaryti leidžia automobilio paruošimas žiemai. Tai yra kompleksinė paslauga, kurios dėka galėsite nesukti galvos atėjus šalčiams.

Auto paruosimas ziemai
Išsikrovus automobilio akumuliatoriui, žmogus mėgina užkurti automobilį”.

Dažniausiai atliekamos paslaugos:

  • Žieminių padangų keitimas. Kaip ir rašėme anksčiau, padangos turi vienintelį tiesioginį sąlytį su kelio danga, ir yra atsakingos už mūsų ir aplinkinių saugumą, stabdymo kelio ilgumą ir stabilumą kelyje. Jūsų saugumui rekomenduojame nesirinkti MS ( universalių) padangų, kadangi važiuojant žiemą gali prailgėti stabdymo kelias, o vasara jos garsiau ūžia. Geriausia turėti du atskirus komplektus skirtingiems sezonams.
  • Žibintų reguliavimas. Paprastai žiemomis išvažiuojame į darbus ir grįžtame namo esant tamsai. Šiuo atveju labai svarbu, jog būtų teisingai sureaguliuoti žibintai, pakeistos perdegusios lemputės, taip pat būtina įsitikinti ar žibintai nėra skilę, kadangi pro mikro įdaužimus gali kauptis vanduo ir drėgmė. Tokiu atveju turėsite pastovias problemas su apšvietimu.
  • Valytuvai. Turi būti veikiantys ir nepaliekantys žymių po savęs, pasitikrinti ar veikia apipurškimas, nėra užkalkėję purkštukai. Spalio pabaigoje – lapkričio pradžioje rekomenduojame išnaudoti arba kitaip išpurkšti bakelyje esantį langų skystį, ir pripildyti jį žieminiu automobiliu skysčiu. Šalčiai ateina netikėtai, o apsidrausti ir turėti gerą matomumą yra privaloma.
  • Kondicionierius ir ventiliavimo sistema.  Dažniausiai sutinkama problema tai nuo rudens likę sukritę medžių lapai, kurie užkemša ventiliacijos sistemą ir ji pradeda dirbti nebeaktyviai. Šiltuoju metu oru galime to ir nepastebėti, tačiau atėjus žiemai, kuomet yra minusinė temperatūra ir drėgmė ( kurią ypač prinešame nuo batų, kurie yra aplipę sniegu). Edler autoservisas gali Jums padėti.
  • Durelių sutepimas alyva. Tai paprasta ir greita procedūra kurią galite patys pasidaryti nors ir savo kieme. Paprastai yra sutepamos sandarinimo gumos, ir joms neleidžiama sukietėti. Sukietėjusios gumos gali trūkti ir leisti drėgmę, arba prišalti ir visai neatsidaryti. Tokiu atveju esant, reiktų rasti šiltą garažą ir atšildyti automobilį.
  • Būtinai patikrinti kaip veikia akumuliatorius ir pakaitinimo žvakės. Ar generatorius krauna akumuliatorių, ar jis išlaiko energiją. Pakaitinimo žvakių patikra, kuomet sužinosite ar tikrai visos žvakės tinkamai veikia. Mes turime greitą prekių pristatymą ir geriausias kainas žvakėms bei akumuliatoriams.
  • Žieminių degalų naudojimas. Tai ypač aktualu tiems, kurie važinėja nedidelius atstumus ir kuro baką pripildo kartą į mėnesį. Besibaigiant šiltąjam metų laikui rekomenduojame sekti vasarinių degalų likutį ir prisipildyti žieminio kuro, kuris atsparus -15, ar net -25 laipsniams šalčio. Priešingu atveju kuro padavimo sistema tiesiog negalės paimti kuro ir automobilis užges, o kas blogiausia tai įvykti gali netgi važiuojant!

Automobilio paruošimas žiemai –  paslaugos dėka sutaupysite laiko.

Paslauga automobilio paruošimas žiemai atliekamas Edler Autoservise  Vilniuje. Savo klientams galime pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Net jeigu ir manote, jog jūsų automobilis yra įdealus rekomenduojame pas mus atvykti ir apsidrausti iš anksto nenumatytiems gedimams. Juk niekam nėra smagu ryte neužkurti automobilio, ar lipti per bagažinę, ar kiekvieną rytą gramdyti ledo sluoksnį nuo stiklo iš vidaus. Nevisi ko gero turime galimybes laikyti automobilį šiltame garaže, ar bent jau jį atitirpinti. Taip pat atminkite, jog šaltuoju metų laiku autoservisuose yra didesnės eilės ir užimtumas, todėl gali reikėti šiek tiek palaukti.

KONTAKTAI

Dunojaus g. 28, Vilnius